Vizyondaki Çocuk Filmleri

Vizyondaki Çocuk Filmleri

Havalar tam sinema havası! Vizyonda, çocuklarınızla beraber seyredebileceğiniz hangi filmler var  sizler için listeledik . Haydi aralarından birini seçin ve çocuğunuzla beraber büyülü sinema dünyasına dalın!

ALVİN VE SİNCAPLAR 3 : EĞLENCE ADASI


Alvin ve sevimli sincap arkadaşları geri dönüyor! Lüks bir mavi yolculukta ortalığı birbirine katarak seyahat ederken gene başlarını belaya sokan sincaplar, kendilerini ıssız ve tropik bir adada buluyorlar. Eve gitmenin yollarını ararken adanın pek de dost canlısı olmadığını fark ediyorlar ve macera başlıyor!
16 Aralık’tan beri vizyonda olan filmin seansları için; http://www.mybilet.com/eventinfo.php?eventid=10639

 

SAFTİRİK GREG’İN GÜNLÜĞÜ

 

 

 

 

 

Jeff Kinney tarafından yazılan kitabı The New York Times’ın çok satanlar listesinde tam 74 hafta kalan hikaye, bu sefer sinema perdesinde izleyicisi ile buluşuyor.
Uzun bir yaz tatilinden sonra okula dönen Greg ve kardeşi, tatil sonrası dertlerle uğraşırken, kendilerini bekleyen maceralardan habersizdirler.
Film 6 Ocak’tan tarihinden beri vizyonda.
Seanslar ve sinemalar için; http://www.sinemalar.com/seans/85004/saftirik-gregin-gunlugu-rodrick-kurallari

ÇİZMELİ KEDİ 3D

 

 

 

 

Çizmeli Kedi’yi tanımayanımız yoktur. Bu klasik kahramanın Shrek ile tanışmadan önceki maceralarını ve ünlü altın yumurtlayan kazı çalmak için çıktığı destansı yolculuğu anlatan film, bir görsel şölen sunuyor.
Film, 13 Ocak’tan beri vizyonda.
Seanslar ve sinemalar için ; http://www.sinemalar.com/seans/54665/cizmeli-kedi

NEŞELİ AYAKLAR 2
 

 

 

 

 

Neşeli Ayaklar filminin devamı olan film, bizleri buzulların arasında bir maceraya davet ediyor. Step dans ustası Mumble bu sefer karşımıza küçük oğlu Eric ile beraber çıkıyor. Eric’in evden kaçması ile başlayan serüvene muhteşem danslar ve müzikler eşlik ediyor.
Film Türkiye’de 20 Ocak’ta vizyona girdi.
Seanslar ve sinemalar için ; http://www.sinemalar.com/seans/34718/neseli-ayaklar-2